Podaruj sobie odrobinę luksusu… czyli wyprawka dla Pai Lu

Czekanie na Pai Lu chwilami robi się ciężkie. Na szczęście to już niedługo. Czas było pomyśleć o wyprawce na niej. Aby na początek dobrze wyposażyć kotka trzeba zrobić całkiem spore zakupy. Kuweta, żwirek, legowisko, masa zabawek, zapas dobrej karmy oraz transporterek typu cabrio czyli mercedes wśród transporterków. Na szczęście trafiła się okazja na zakupy znacznie tańsze. W Łodzi w miniony weekend odbywała się Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych SIELSKO ANIELSKO, czyli … ANGEL CAT SHOW. Na takich targach ceny zawsze są znacznie niższe, więc nie zastanawiając się zbyt długo zapakowaliśmy się w sobotę rano do samochodu i ruszyliśmy na wyprawę po wyprawkę :)

20080510_142

Zakupy poszły nam szybko i sprawnie zwłaszcza, że mieliśmy pod ręką pomoc Pani Ewy – właścicielki hodowli Ewjatar, z której pochodzi Pai Lu. Na szczęście obsługa stoiska ZOO-DRAGON była na tyle miła, że pomogła nam zanieść wszystko do samochodu. A po zakupach można było spokojnie oddać się przyjemnościom czyli oglądaniu niesamowitej ilości kotów. Niektóre można było pogłaskać a nawet po przytulać. A ja, jak to ja… oczywiście narobiłem masę zdjęć :)

20080510_160

A na sam koniec stwierdziliśmy, że w sumie przyda nam się drugi transporterek dla drugiego kotka. Którego to kotka jeszcze nie znamy. Ale na pewno będziemy go mieć ;)

Został nam tylko zakup drapaka. Upatrzyliśmy już jeden, zostaje tylko zamówić i czekać na przesyłkę. A potem przyjdzie Pai Lu i rozszarpie ten upatrzony i długo wybierany drapak na strzępy. :)

Facebooktwittergoogle_plus

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *