Niepodważalny dowód na koniec świata

Dzień ten zapisze się złotymi zgłoskami w annałach hodowli.

Przez 3 lata, 3 miesiące i 2 dni swego życia broniła się dzielnie, z wigorem i – co najważniejsze – skutecznie. Nie pozwalała nikomu i w żadnych okolicznościach. Zdeterminowanych zniechęcała boleśnie.

ANTENKA

Dziś po raz pierwszy w życiu spokojnie i bez histerii dała sobie obciąć dwa (!) pazury. Hura! Koniec świata jednak nastąpił i żyjemy w innej rzeczywistości teraz.

(jeśli nie widzisz zdjęcia, kliknij ponad tym napisem)

Podobne opowieści:

Facebooktwittergoogle_plus

2 thoughts on “Niepodważalny dowód na koniec świata

 1. A nie próbowaliście starej veciarskiej sztuczki na uspokojenie cota? Ja widziałam na tubie co prawda, ale prostota sztuczki i jej skuteczność jest zaskakująca. Mianowicie. Aby sprawić, że cot podatny jest na zabiegi (w wypadku filmiku, wiadomo – lekarskie) należy cotu, uwaga, zapiąć klamerką do papieru futro na karku. Tak jakby był maluśki i mama w pyszczku chciała go przenieść w bezpieczne miejsce. Mały cotek wtedy ragdolluje (czy jak to się tam nazywa) i można go zbadać, pobrać krew, tudzież obciachać pazurki. ;)

  Link, jakby jednak wyjaśnienie nie okazało się wystarczająco rozjaśniające sprawę: http://www.youtube.com/watch?v=T9TmmF79Rw0

  Pozdrawiam serdecznie.
  Coty również :3

  • TygryziołekNo Gravatar

   I tu Cię, Dominiko, zaskoczę – to nie działa na wszystkie koty. Niektóre bardzo mocno się bronią przed takim potraktowaniem. Na przykład prawie wszystkie moje :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *