Nowy szablon

W napadzie pracowitości stworzyłam nowy szablon strony. Długie godziny siedziałam przy komputerze Pawła i grzebałam w kolorach, dobierałam, dopasowywałam, po czym wyrzucałam i szukałam nowych – po to tylko, żeby stwierdzić, że na moim komputerze wyglądają zupełnie inaczej i nie tak jak miało być.  Czeka mnie więc jeszcze kilka upojnych chwil nad wyglądem, ale organizacja strony raczej zostanie taka, jaka jest.

Podzieliłam mianowicie strony na osobne sekcje:

 • bloga z jego kategoriami, archiwami i blogrollami (te elementy nie są widoczne na pozostałych stronach),
 • część dotyczącą hodowli,
 • galerie zdjęć.

Mam nadzieję, ze dzięki temu strona będzie bardziej czytelna.

Szablon  na pierwszy rzut oka działa, ale jakby się zdarzyło, że gdzieś jest jakaś niedoróbka – będę wdzięczna za informację.

Facebooktwittergoogle_plus

4 thoughts on “Nowy szablon

 1. Sama organizacja podoba mi się bardzo, jest dużo bardziej przejrzysta ;)
  Jeśli chodzi o kolory – zostałabym jednak przy białym tle ogólnego bloga, bo wtedy efekt „mokrej podłogi” przy zdjęciach wygląda dużo lepiej.
  Powodzenia ;)

  • TygryziołekNo Gravatar

   No właśnie, dodawałam tę mokra podłogę jak głupek, a teraz przez to mam pod górę ze zmianą szablonu. Każdy gotowy szablon pokazywał ten efekt mocno żałośnie, a jak widać – nawet jak człowiek sam zacznie rzeźbić, to i tak tylko płacz i zgrzytanie zębów z tego wychodzi. Było się kształcic na łebmajstra – byłoby prościej teraz :)

 2. A bo zamiast jpg trzeba było użyć png z alpha i może nie byłoby tak źle.

  • TygryziołekNo Gravatar

   Przeceniasz mnie. Przecież nie robię tego własnoręcznie, jeno wtyczką. Wrzucam zdjęcia na serwer a NatGenGallery robi resztę. Już znalazłam w css-ie, gdzie tam ma ustawione żeby robić jasną ramkę wokół całości i usunęłam to, ale ustawienia dotyczące tego efektu odbicia to już wyższy poziom wtajemniczenia, którego nie sięgam :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *