CH ChiNa Kot Doskonały*PL jest córką TaiChi. Jest cała biała – a nieczęsto spotyka się białe mainecoony, toteż budzi zachwyt. Długa i szczupła, jako żywo przypomina Smoka Szczęścia Fuchura. Do tego jest niesamowicie fajna, towarzyska i słodka. Ugodowa, zawsze zachowuje stoicki spokój. Miziasta, ale na kolana nie przyjdzie. Wystarczy na nią spojrzeć, a już odpala w środku motorek. Mruczy tak, że się aż cała trzęsie. Często robi to położywszy się za moją poduszką – nie sposób wtedy zasnąć. Poluje na nogi pod kołdrą. W ogóle poluje na wszystko. Nic, co przedostanie się na balkon, nie jest bezpieczne.

Niesamowicie zwinna i skoczna. Trzeba zobaczyć, jak gania za zabawką albo piórkami na patyku. Jest w stanie w powietrzu dokonać takich ewolucji, jakby prawa fizyki jej nie obowiązywały. Może uważa je za ogólne wskazówki?

Dobry ma charakter moja kicia. Zapomina o tym tylko kiedy nakładam żarcie do misek. ChiNa jest jedynym kotem, który nie przestrzega zakazu włażenia mi pod ręce, jak podaję im śniadanie.

Często wołamy ją Chinulka albo Bielutka.

CH Chi Na Kot Doskonały*PL, ur. 5.09.2010, MCO, kolor: w biały

nr rodowodu: FPL LO 32528

Badania:

  • HCM – N/N

Related Images: